Kontakt

Eurotom sp z o.o.
ul. Wąwozowa 1 kl. II
02-796 Warszawa
tel.: +48 22 648 15 73
tel. kom.: +48 784 002 889
faks.: +48 22 648 16 72
e-mail: eurotom@eurotom.pl
eurotom - rzetelna firma

System SolarPaq do procesów spiekania kontaktowego

Producent: DATAPAQ

System SolarPaq do przeznaczony do procesów spiekania kontaktowego

  • Monitoruje proces spiekania kontaktowego krzemu podczas produkcji ogniw fotowoltaicznych
  • Łatwe w obsłudze oprogramowanie Insight z dużymi możliwościami
  • Dostarcza dokładnych i powtarzalnych wyników, pomocnych w optymalizacji procesu
  • Oszczędza czas i pieniądze przeznaczone na regulację pieca
  • Zwiększa wydajność modułów fotowoltaicznych

Opis produktu

System SolarPaq przeznaczony dla procesów spiekania kontaktowego został przemodelowany w celu zmniejszenia rozmiarów oraz poprawienia jego użytkowania, poprzez zastosowanie nowego uchwytu modułu. Moduł jest instalowany w ramie, a specjalnie zaprojektowane termopary są ustawiony od razu w odpowiednich pozycjach. Takie podejście zapewnia rzetelne i powtarzalne wyniki, co jest podstawą w każdym procesie optymalizacji produkcji.

Więcej informacji oraz specyfikacje techniczne w broszurze SolarPaq for Contact Firing.

Oprogramowanie Insight dla SolarPaq

Nowe oprogramowanie zostało zaprojektowanie specjalnie do użytkowania w przemyśle ogniw fotowoltaicznych i uwzględnia wiele aspektów specyficznych dla produkcji tego rodzaju. Kreatory prowadzą użytkownika przez ustawienia rejestratora krok-po-kroku, pozwalając na maksymalne korzystanie z urządzenia w najkrótszym okresie czasu zarówno przez doświadczonych użytkowników jak i przez nowicjuszy,

Więcej informacji w broszurze Solar Tracker Insight Conract Firing Standard Report.

Datalogger

Datapaq oferuje całą gamę rejestatorów oraz barier termicznych ze zróżnicowanymi wymiarami. To daje pewność trafnego doboru urządzenia do pieca. z którym system będzie współpracował.

Bariera termiczna

System SolarPaq oferuje wybór barier termicznych zaprojektowanych specjalnie do surowych warunków termicznych i elektrycznych. Wyposażone w obudowę ze stali nierdzewnej oraz izolację mikroporowatą, bariery te mogą być używane zarówno dla regulacji procesu jak i rutynowego monitorowania.

Termopary

System Datapaq wspópracuje z ultracienkimi sondami z izolacją mineralną o średnicy 0.5 mm - PA1571/2, jako standard w praktyce przemysłowej. Trudności w montowaniu sond tego rodzaju zostały przezwyciężone poprzez zastosowanie ramy modułu PA2100, zaprojektowanego do współpracy zarówno z modułami o wymiarze 156 mm, jak i 125 mm. Rama PA2100 utrzymuje i zabezpiecza moduł moduł w prawidłowej pozycji i pozwala na łatwy jego montaż.